You cannot place a new order from your country. United States

PREAMBUŁA

Ta strona jest redagowany przez spółkę CONEDI, z kapitałem 1000 euro, którego siedziba znajduje się 56, oczywiście Emile Zola, zarejestrowana w rejestrze handlu z Lyonu pod numerem 478 425 606.

Obecny ogólne warunki sprzedaży określenie praw i obowiązków stron w ramach sprzedaży za pośrednictwem witryny www.e-vetiwork.com. Reguluje czynności wymagane dla zamówień i śledzenie zamówienia. Wysyłka paczek będzie wykonywać w Europie.

Warunki te dotyczą tylko osób, zakupy, co najmniej 18 lat i mają zdolność prawną do umowy.

To określono, że można zapisać lub wydrukować obecny ogólne warunki sprzedaży.

CONEDI E-Vetiwork zastrzega sobie prawo do dostosowania lub zmiany w każdej chwili obecnej ogólnych warunków sprzedaży. W przypadku modyfikacji, będą stosowane do każdego zamówienia na ogólne warunki sprzedaży w życie w momencie składania zamówienia.

Data ostatniej aktualizacji ogólnych warunków sprzedaży jest wskazane w rubryce "ogólne warunki sprzedaży.

CONEDI E-Vetiwork przylega do Federacji FEVAD przedsiębiorstw odległość (60, rue la Boétie, 75008 w Paryżu) sprzedaży i formalnie zobowiązała się do zasad ochrony konsumentów w profesjonalne karty.

POLECENIE

Polecenia nie można zarejestrować na stronie, tylko wtedy, gdy są zidentyfikowane przez klienta lub swój adres e-mail i numer hasło.

Zamówienie można złożyć online:

-albo z odwołania ofert widocznych na stronie.

-albo z odniesienia bibuły, których ważność daty katalogi nie wygasły. Zamówić papierowe katalogi są sprzedawane w granicach dostępnych zasobów.

Jako zasadę ogólną informacji o dostępności produktów, że są podane przy składaniu zamówienia. Wyjątkowo jednak może zdarzyć, że produkt jest już dostępny na zasadach tymczasowych, po weryfikacji zamówienia. W tym przypadku, CONEDI E-Vetiwork doradzić jak najszybciej (nie później niż w ciągu jednego tygodnia) pocztą lub e-mail i sugeruje anulowanie zamówienia, lub czekać do momentu dostarczenia przez naszych dostawców, określając termin. Można będzie wtedy ciężar ilość elementów są wysyłane.

Końcowego sprawdzania poprawności zamówienia interweniuje po weryfikacji płatności.

Po złożeniu zamówienia wyślemy Ci, przez e-mail, za potwierdzeniem odbioru, w tym jego podsumowanie zamówione towary i adresu dostawy.

Ceny wyrażone są w euro TTC. CONEDI E-Vetiwork zastrzega sobie prawo do modyfikacji w przypadku wzrostu kosztów, w tym stawki podatku VAT i w przypadku oczywistego błędu.

Musisz zapłacić, dodatkowo do ceny produktów, stawki ryczałtowej udziału kosztów wysyłania i przetwarzania zamówienia, którego ilość będzie określona na stronie produktu i porządek tworząc przed sprawdzania poprawności tego ostatniego. Ten udział zależy od zamówionych produktów (większy udział, Jeśli złożysz zamówienie co najmniej produktów ciężkich lub przestrzennych).

Redukcje

Aby skorzystać z promocyjnych ofert, obliczyć każdy zmniejszenie kwoty zamówienia bez połączyć z innymi rabatami. Rabaty są stosowane pro rata, na każdy produkt.

Aby służyć Ci lepiej

W niektórych przypadkach CONEDI E-Vetiwork zastępuje jeden element niedostępne z innego o podobnych cechach i identyczne lub najwyższej jakości o co najmniej równoważnej wartości. Oczywiście, jeśli nie chcesz, aby zastąpić produkt, można zwrócić wnioskodawcy do najbliższego przekaźnika punktu lub pocztą (w granicach taryfa "prosty" Colissimo) i automatycznie uzyskać zwrot produktu oraz kosztów zwrotu.

PŁATNOŚCI

Możesz zapłacić za zamówienie:

-kartą kredytową
CONEDI E-Vetiwork akceptuje karty bankowe francuski (opatrzonych CB logo) i międzynarodowym (mając logo VISA lub MASTERCARD).
Można określić numer karty, datę jego wygaśnięcia i nazwę jego właściciela. Dla większego bezpieczeństwa jeszcze, można również określić liczbę kontroli jego: 3 ostatnie cyfry numeru wydrukowany z tyłu, w pobliżu podpis.

Kwoty zaliczki są płatności ani wpłaty.
Niedostępne elementy są automatycznie zwracane.

DOSTAWY

CONEDI E-Vetiwork oferuje usługi innym dostawcze, w domu lub w pobliżu domu. Usługi te różnią się zasadniczo, czy małych paczek lub ciężkie paczki.

Dostawy nie można zapewnić, w przypadku działania siły wyższej, w tym w razie strajku, zgodnie z definicją w orzecznictwie.

Dostawa do domu

Jeśli to jest pewien mały wagon drobnicowy

Dostawy jest wykonane w domu lub na adres swojego wyboru przedmiotu tylko do wypłaty ryczałtu udział koszt realizacji Twojego zamówienia.
Zostaną ci dostarczone (e) GLS 48 h lub 72 h od momentu dostarczenia pakietu na przewoźnika. Aby obliczyć datę dostawy, liczyć tydzień o po weryfikacji zamówienia.

Jeśli jest to ciężki pakiet

Dostawa jest bezpłatna * w domu na miejscu użytkowania, nawet na podłodze. Dla cięższych opakowań (+ 40kg) w przypadku dostawy przez 2 kierowców na podłogę w normalnych warunkach dostępu. Doręczenie ewakuacji opakowania na wniosek w momencie dostawy. Nieobecny w momencie dostawy, zawiadomienie z telefonu przewoźnika pozwala zorganizować nowy termin dostawy.
* tylko płacić ryczałtu udziału koszt realizacji Twojego zamówienia. Jego wysokość zależy od zamówionych produktów i zostaną określone na arkusz danych i formularz zamówienia przed sprawdzania poprawności tego ostatniego.
Uczestnictwo jest opłata tylko raz w odniesieniu do przesyłek zawierających kilka produktów i będzie jednym z najcięższych art.

CONEDI E-Vetiwork zobowiązuje się do zrealizowania dostawy elementów dostępnych w jak najkrótszym opóźnienia przez przewoźnika. Aby obliczyć datę dostawy, liczy około 15 dni po złożeniu zamówienia na dostępnych przedmiotów.

MÓJ ZABEZPIECZENIE

Wszystkie dane zamówienia i płatności są przesyłane sposób szyfrowane protokołem SSL z komputera do CONEDI E-Vetiwork. Tylko CONEDI E-Vetiwork firma klucz odszyfrowywania do odczytu danych i Twoje zamówienie.

Aby dowiedzieć się, gdy jesteś w trybie awaryjnym, kłódkę pojawia się w prawym dolnym rogu ekranu.

W przypadku nieuprawnionego użycia konta Zapraszam z obserwacji tego wykorzystania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przez wywołanie 04 78 32 19 67. To będzie wspierać to wyzwanie i powie, jak postępować. Z wyjątkiem błędu lub zaniedbania ze strony użytkownika nie będą musieli ponosić konsekwencje takiego nieuczciwego wykorzystania.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD / ZWRACA

W ciągu 15 dni, które śledzić jej przyjęcie w domu lub wycofanie działek, CONEDI E-Vetiwork wymiany lub zwrotu towaru, jeśli nie daje żadnej satysfakcji bez elementów niestandardowych lub gotowych na żądanie, dopływ nagrania audio lub wideo i oprogramowanie komputerowe, jeśli są one nieuszczelnione (wycofanie blister ochrony).

Niektóre elementy włókiennicze są dostarczane z uszczelnieniami zabezpieczeń, które jest konieczne, aby pozostawić podczas montażu. Dowolny element zwrócony bez jego plomba nie zwrotu lub wymiany.

Elementy zwrócone niekompletne, zepsute, uszkodzone lub zabrudzone przez klienta nie są uwzględniane. Telefony zwracane niekompletne i / lub bez oryginalny kod kreskowy z opakowania nie będą się powtarzać. Jeśli okaże się wadliwy, telefon zostanie zastąpiony przez model identyczny.

Może zwrócić przedmiot pocztą, na swój koszt na adres: CONEDI E-Vetiwork usług, zwraca 59345 krzyż Cedex lub dostarczane bezpłatnie w punktach przekaźnik (z wyłączeniem ciężkich i wielkogabarytowych opakowań).

Dołączyć do zeznania prawej części zamówienia dostawy i zachować po lewej stronie, która będzie służyć jako Państwo gwarancję.

Zwrotu opakowań ciężkie lub przestrzenne, określone w domu możliwe wywołanie 04.78.32.19.67.

Pościel musi być musi być przekazana do Państwa nowy w oryginalnym opakowaniu.

Zwrot ceny produktów przeprowadza się w terminie 30 dni od dnia otrzymania przez CONEDI E-Vetiwork

Na giełdzie to jest ważne tylko wtedy, gdy odwołanie jest podobny i identyczne nazwy.

W nieprawidłowe lub obraźliwy powrotu CONEDI E-Vetiwork zastrzega sobie prawo do odmowy kolejne polecenia.

Roszczeń

W celu ułatwienia przetwarzania roszczeń dla wszystkich operacji na gwarancji, to lepiej, że można pokazać w ciągu 3 miesięcy.

Gwarancje prawne

Niezależnie od gwarancji handlowych, zgodnie z przepisami CONEDI-E-Vetiwork jest zobowiązana do przestrzegania zobowiązań odnoszących się do gwarancji dołączone do produktów sprzedawanych na swojej stronie internetowej i w swoich katalogach, które są zawarte w artykułach Kodeksu konsumpcji i Kodeksu cywilnego, dalej:

Kod konsumpcji - L211-4 części

Sprzedający ma obowiązek dostarczyć dobrej zgodnie z umową i odpowiedzi wady zgodności, który istnieje w momencie wydania. Spełnia on również wady zgodności wynikający z opakowania, instrukcji montażu lub gdy był wykonane utrzymaniu umową lub zostały przeprowadzone na własną odpowiedzialność.

Kod konsumpcji - art L211-5

Do wykonania umowy, nieruchomości należy:

(1) być czysty wobec używać normalnie oczekiwanej podobne właściwości i, gdzie stosowne:
-pasuje do opisu podanemu przez sprzedawcę i mają właściwości to przekazywane do nabywcy jako próbkę lub wzór:
-przedstawić cechy kupujący legalnie może oczekiwać przed publiczne oświadczenia sprzedawcy, producenta lub jego przedstawiciela, szczególnie w reklamy lub etykietowania.

(2) obecnie właściwości zdefiniowane przez wzajemnego porozumienia przez strony lub były czyste, na wykorzystywanie specjalnego poszukiwane przez nabywcę, do wiedzy sprzedawcy, a ten przyjął.

Kod konsumpcji - art L211-12

Działania wynikające z braku zgodności jest przepisywany przez dwa lata od daty dostawy towarów.

Kodeks cywilny - art 1641

Sprzedawca jest zobowiązany przez rachunku gwarancji wad ukrytych rzeczy sprzedawane, który czynienie jej niezdatną do użytku, do którego był przeznaczony lub które tak negatywnie używające, że kupujący nie zostały nabyte, lub tylko dały mniejszą cenę, gdyby wiedział.

Kodeks cywilny - art 1648

Działania wynikające z wad ukrytych należy zgłaszać przez kupującego w terminie dwóch lat od odkrycia wady.

Gwarancja komercyjne

Część ceny sprzedaży, obejmuje części i pracy obsługi. I również ruch nie łatwo przewoźnych elementów: mycie maszyn, suszarka, zmywarka, zamrażarka, lodówka, Piecyk, wstawić, piwnica win, TV, więcej niż 51cm.

Czas trwania zakresu podstawowych gwarancji zależy od marki lub artykuł, to pojawia się w tekstach sprzedaży.


CONEDI-E-Vetiwork jest zaangażowana w ochronę prywatności tych za pomocą swojej stronie internetowej i poufności dostarczonych informacji.

Informacje i dane o Tobie, zgłoszony przez E CONEDI-Vetiwork, odpowiedzialny za leczenie, są niezbędne do rejestracji i śledzenie zamówienia, przedsiębiorstwa zarządzania i marketingu pliku i jakość naszych relacji.
Takich informacji i danych są również przechowywane dla celów bezpieczeństwa, w celu spełnienia zobowiązań prawnych i regulacyjnych, a tym samym umożliwić nam poprawić i personalizowania usług oferujemy i informacje wyślemy.
Zgodnie z komputera prawa i wolności masz prawo do dostępu oraz dane osobowe dotyczące Ciebie i opozycji do traktowania tych. Po prostu napisz online (contact@e-vetiwork.com) lub pocztą do klienta E-Vetiwork CONEDI.


Wszystkich marek, teksty, komentarze, prace, ilustracje i obrazy, czy wizualne lub dźwiękowe, zamieszczonym na stronie CONEDI E-Vetiwork są chronione jako prawa autorskie, znaki, prawo patenty i prawa do wizerunku.
Są one pełne i całej nieruchomości CONEDI E-Vetiwork lub jej partnerów.

Jakiekolwiek powielanie lub reprezentacji, w całości lub w części, jest konstytutywną sfałszowanych produktów, które mogą angażować się odpowiedzialności cywilnej i karnej za jego autora.
Umieścić powiązane hiperłącze na stronie CONEDI E-Vetiwork, przy użyciu ramek lub deep łączenie techniki, jest surowo zabronione.
Powielanie w całości lub w części z katalogu z CONEDI E-Vetiwork jest zabronione.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

CONEDI-E-Vetiwork jest odpowiedzialny za właściwe wykonanie zobowiązań wynikających z umowy zawartej zdalnie, że te zobowiązania są uruchamiane przez siebie lub innych dostawców usług, bez uszczerbku dla swojego prawa do odwołania się od nich.
Jednak może CONEDI E-Vetiwork spod wszystkie lub część swojej odpowiedzialności, dowodząc, że niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy wynika, albo do konsumenta lub w rzeczywistości, nieprzewidywalne i nie do pokonania, z trzeciej strony umowy lub w przypadku siły wyższej.


OBOWIĄZUJĄCE PRAWO

W przypadku sporów będą poszukiwane zawarcia ugody przed postępowania sądowego. Wcześniejsze dążenie do polubownego rozwiązania nie przerwanie opóźnienia do działania jako zabezpieczenie.

Wszystkie relacje ur. ze względu na połączenie i/lub korzystanie z tej witryny podlega prawu francuskiemu.


Recherche avancée

Taille

Pointure

Couleur

Prix

2 € - 96 €

Fabricant

Marque :

Norme :

PayPal